Elektronický zabezpečovací systém

 

Voľba správneho zabezpečovacieho systému do vášho domu alebo firmy nie je jednoduchá. Vyberáte si totiž systém, ktorý vám bude slúžiť celé roky a od ktorého závisí vaše pohodlie a predovšetkým bezpečnosť. Dlhé roky podnikania v oblasti predaja a montáže zabezpečovacej techniky nás naučili predvídať, aký typ zabezpečovacieho zariadenia je pre klienta vhodný vzhľadom na typ a polohu chráneného objektu. Počas individuálneho poradenstva vám radi vysvetlíme a predvedieme viacero možností riešenia, tak aby najlepšie spĺňali vaše požiadavky na funkčnosť, dizajn a cenu.

 

Po následnej obhliadke objektu vám vypracujeme cenovú ponuku.

PORADENSTVO A VÝBER VHODNÉHO ZABEZPEČOVACIEHO ZARIADENIA

Profesionálna montáž

 

Inštalácia elektronického zabezpečovacieho systému je odborná činnosť, ktorá si vyžaduje náležitú kvalifikáciu. Práve preto by ju mali vykonávať len odborne školené firmy s certifikátom výrobcu a licenciou na prevádzkovanie technickej služby Policajného zboru SR. Ak sa rozhodnete pre inštaláciu EZS nekvalifikovanými firmami, vystavíte sa rôznym bezpečnostným aj právnym rizikám (ako napr. skrátenie záručných lehôt a pod.).

Zaškolenie obsluhy

 

Po ukončení inštalácie naprogramujeme systém tak, aby vyhovoval individuálnym požiadavkám nášho klienta. Súčasťou našich služieb je aj zaškolenie obsluhy, na ktoré kladieme obzvlášť veľký dôraz.

JABLOTRON

 

Jablotron je etablovaná, neustále rastúca česká firma, ktorá za 30 rokov od svojho vzniku vyhovela vyše 100 000 zákazníkom z viac ako 70 krajín sveta. Firma je držiteľom mnohých certifikátov, ktoré jej nielen otvárajú dvere na medzinárodný trh, ale sú zároveň zárukou kvality a bezpečnosti. (ISO 9001:2016, ISO 13485:2016, ISO 27001:2014). Patrí medzi lídrov medzi svetovými producentmi alarmov.

 

Produkty značky Jablotron sa vyznačujú veľmi jednoduchým, intuitívnym ovládaním, vďaka čomu sú atraktívne aj pre technicky menej zdatných klientov. Systém navyše môžete ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Okrem kvalitného alarmu ponúkajú systémy Jablotron aj ďalšie užitočné funkcie, akými sú napríklad rozsvietenie svetiel, otvorenie garážovej brány či spustenie zavlažovania. Všetky tieto funkcie môžete spustiť aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

 

Ďalšou výhodou produktov značky Jablotron je nadštandardný zákaznícky servis. Okrem štandardnej dvojročnej záruky majú užívatelia produktov nárok na päťročnú rozšírenú servisnú podporu.

KONTAKT

    Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v tomto formulári.

    Slovenská Nová Ves 60, 919 42 Slovenská Nová Ves