Fotovoltaika pre domácnosť

 

Máme široký sortiment fotovoltaiky pre domácnosti. V súčasnosti si môže každá domácnosť vyrobiť elektrinu pre vlastnú potrebu vďaka vlastnej solárnej elektrárni namontovanej na šikmej alebo plochej streche domu s akýmkoľvek typom krytiny, na garáži, kôlni, prístavbe alebo na konštrukcii upevnenej na zemi.

 

Odteraz môžeme ako nezávislý „prosumer“ (t.j. spotrebiteľ a zároveň výrobca energie) plne uspokojiť naše súčasné potreby napájať všetky elektrospotrebiče, ako sú: domáce spotrebiče, osvetlenie, ústredné kúrenie (tepelné čerpadlá, kúrenie fólie, sporáky a elektrické ohrievače) teplovodné kotly, klimatizácie, elektrické sporáky a pod.

PROFESIONÁLNA MONTÁŽ A PORADENSTVO PRI INŠTALÁCIÍ FOTOVOLTAIKY.

Solárne fotovoltaické poradenstvo

 

Ponúkame komplexné analýzy a poradenstvo pri výbere fotovoltaiky pre váš domov. Fotovoltaické systémy vyberáme po oboznámení sa so špecifikami objektu, jeho insoláciou, aktuálnou spotrebou elektrickej energie, budúcou potrebou energie, finančnými možnosťami klienta, až po vypracovanie individuálnej projektovej a realizačnej dokumentácie, finančného zabezpečenia a kompletnej montáže na kľúč po dôkladných kalkuláciách.

 

Fotovoltaická inštalácia je prestížny, moderný a estetický dizajn domu, ktorý definuje ekologický, inovatívny imidž svojho majiteľa, predchodcu nových technológií, ktorému záleží na klíme a životnom prostredí okolo svojej rodiny a susedstva.

Prečo sa to oplatí?

 

 

 • bezplatná elektrina počas celého roka, energetická nezávislosť a nezávislosť od zvyšovania cien elektriny
 • použitie prostriedkov z dotácií a daňových úľav
 • rýchla návratnosť nákladov na inštaláciu v priebehu niekoľkých rokov a veľké kapitálové investície
 • nižšie životné náklady teraz aj na dôchodku
 • zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti
 • prestíž, inovácia, pohodlie
 • starostlivosť o životné prostredie, čistý vzduch, žiadne emisie CO2
 • životnosť a bezporuchovosť inštalácie, záruka 25 rokov

 

 

Etapy implementácie:

 

 1. Bezplatná konzultácia, výber a nacenenie inštalácie
 2. Zmluva a finančná podpora
 3. Projektová a revízna dokumentácia
 4. Montáž, uvedenie do prevádzky, odovzdanie dokumentácie Elektrárni a žiadosť o dotáciu.

 

Kontaktuj nás. Poradíme, navrhneme, poskytneme úver, všetko vyrobíme „na kľúč“, komplexne vybavíme všetky formality. Dokumentáciu predložíme Elektrárni a žiadosť o dotáciu Moja elektrina.

Záruka na fotovoltaiku

 

Ponúkame systémy výrobcov, ktorí svojim zákazníkom poskytujú dlhodobú záruku na fotovoltaiku. Prvky nami predávaných systémov majú všetky schválenia a certifikáty, pretože produkty sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, a teda sú nerezovej konštrukcie a efektívne fungujú.

 

Väčšina nami ponúkanej fotovoltiky má 25-ročnú záruku na výkon panelov a 10-ročnú záruku na striedače. Tieto produkty nevyžadujú špeciálny servis, pretože sa čistia v daždi. Pozrite si celú našu ponuku .

Fotovoltaika a účty za elektrinu

 

Krátko po inštalácii solárnej farmy sa účty za elektrinu znížia približne o 90 %. Dôležité je, že vygenerovaná a nespotrebovaná energia sa ukladá a spotrebúva v období slabšieho slnečného žiarenia. Hlavným nákladom spojeným s fotovoltaikou je jej nákup a montáž, no vzhľadom na zavedenie početných zliav a dotácií to už nie je veľký problém a tento typ investície si môže dovoliť čoraz viac ľudí.

 

Ide o jednorazový výdavok, ktorý sa vám vráti po niekoľkých rokoch a bude vám slúžiť niekoľko desiatok rokov. Je to aj druh investície do domu, pretože tento typ inštalácie zvyšuje cenu a atraktivitu nehnuteľnosti. Obyvateľom poskytuje aj veľkú nezávislosť a pohodlie.

 Fotovoltaika pre farmárov

 

Ponúkame komplexné služby spojené s fotovoltaikou pre farmárov . Čoraz viac fotovoltaických zariadení sa objavuje ako dôležití spotrebitelia energie na strechách domov alebo hospodárskych budov. Fotovoltické panely zadarmo premieňajú slnečné žiarenie na elektrickú energiu, ktorú v dome farmára využívajú domáce spotrebiče, osvetlenie, kúrenie (elektrické ohrievače a kachle, tepelné čerpadlá, vykurovacie fólie), ohrievače vody, bojlery a klimatizácia.

 

Elektrinu odoberajú aj hospodárske budovy a haly chovateľov zvierat. Vďaka mechanizácii vo výrobnom procese využívajú množstvo energeticky náročných strojov a zariadení (napr. chladničky, sušičky, dojacie stroje, ventilátory, ohrievacie lampy, šrotovníky, výparníky, rezačky, miešačky, osvetlenie). Elektrina je každým rokom drahšia a účty často dosahujú niekoľko tisíc zlotých mesačne. Inštaláciou vlastnej elektrárne môžete ušetriť svoj dom a farmu od týchto nákladov a zvýšenia.

 

Poľnohospodári môžu inštaláciu nainštalovať na: ploché alebo šikmé strechy domov, hospodárskych budov, garáže, prístrešku pre auto, dvor, záhradu alebo pole. Na tento účel sa oplatí využiť strechy a pustatiny, aby začali generovať zisky.

 

 

 

Ponuka pre farmárov

 

Fotovoltaika má širokú ponuku pre farmárov a poskytuje len overené produkty od renomovaných výrobcov. Inštalácie vďaka vysokej kvalite certifikovaných komponentov majú dlhodobé záruky výrobcu (25 rokov na účinnosť panelov a 5-12 rokov na invertory). Moderné zariadenia na báze automatizácie, bezpečnosti a nerezových konštrukcií sú prispôsobené na bezporuchovú a prakticky bez údržbovú prevádzku na desiatky rokov. Strešné a zemné panely sú samočistiace v daždi (aj keď ich môžete pravidelne čistiť sami).

 

Klient a naša služba majú možnosť vzdialene sledovať svoju prácu online.

 

 

 

Investícia do fotovoltaiky

 

 

Investície do fotovoltaiky sa rýchlo vrátia. Vďaka fotovoltaickej inštalácii sa súčasné účty za elektrinu znížia o 90 – 100 %. Každý rok je to niekoľko alebo niekoľko tisíc zlotých zisku vynásobených desaťročiami používania zariadenia.

 

Vygenerovanú energiu z fotovoltaickej inštalácie najskôr využíva automatizácia systému pre potreby farmára. Vyprodukovaná a nespotrebovaná prebytočná energia pôjde automaticky do siete a bude sa skladovať a inštalácia ju bude odoberať až 80 % bezplatne počas celého roka (v noci a v zime pri slabom slnečnom žiarení).

 

Fotovoltaická inštalácia je dnes investíciou prakticky pre každý rozpočet. Vďaka poklesu cien komponentov a vďaka podpore zákazníkov rôznymi dotáciami, zľavami, zvýhodnenými úvermi, dynamický nárast obľúbenosti a počtu inštalovaných inštalácií trvá už niekoľko rokov. Investícia sa zvyčajne vráti po 4-5 rokoch a potom sa môžete desiatky rokov tešiť z bezplatných úspor energie a trvalo znížiť náklady na život (aj na dôchodku).

 

Dom sa navyše stáva atraktívnejším a má nízke fixné náklady na údržbu a hodnota nehnuteľnosti sa zvyšuje o cenu inštalácie. Ak sa chcete dozvedieť viac o dotáciách a príspevkoch na potreby domácnosti, napr. o dotácii Moja elektrina 5000+ a úľave na termomodernizáciu pozri informácie o fotovoltaike do domu . Poľnohospodárstvo patrí medzi odvetvia ekonomiky závislé od počasia a investícia do fotovoltického zariadenia zníži náklady na energiu a osamostatní sa napr. zo zmien cien elektriny.

KONTAKT

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v tomto formulári.

  Slovenská Nová Ves 60, 919 42 Slovenská Nová Ves