Inteligentná inštalácia

 

Pri stále rastúcich cenách za energie nie je divu, že každý hľadá cestu, ako výdavky obmedziť. Nikto nechce plytvať energiou a nepriamo vlastnými finančnými zdrojmi tým, že nechá niekde nechtiac svietiť alebo vykuruje priestory v čase, keď to nie je potrebné.

 

Inteligentný systém sa o toto pohodlne postará sám. Svetlá vedia nielen zhasnúť, ale aj stlmiť či zmeniť ich farbu a vyfarbiť tak atmosféru podľa nálady alebo príležitosti. Postará sa, aby sa v dome nekúrilo v čase neprítomnosti osôb. Cez pracovný deň nemusíte zbytočne kúriť a pri návrate domov je byt opäť vyhriaty podľa Vašej predvolenej teploty. Ovláda automaticky rolety či žalúzie podľa nastavených požiadaviek. Ráno rolety vytiahne, večer zatiahne. Prispôsobí sa aj dažďu alebo vetru. Všetko je možné ovládať vypínačom, kedy jedným stlačením zabezpečíte celý dom, zatiahnete rolety a vypnete spotrebiče so svetlami, to možno vykonať aj cez chytrý telefón, tablet alebo PC.

 

Ľahko na diaľku skontrolujete, či ste nezabudli niečo nechcene pustené a na diaľku z práce alebo dovolenky to prípadne vypnete. Pri odchode z práce môžete pohodlne predhriať domácu saunu. V noci Vám systém posvieti na cestu. V zime sa postará, aby príjazdová cesta nebola namrznutá. V lete sa systém naopak postará o bazén. Výpočet funkcií týmto nekončí (VÝČET FUNKCIÍ TU ), preto nie je divu, že dopyt po takomto systéme rastie.

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI V OBLASTI INTELIGENTNEJ INŠTALÁCIE

ČO TO OBNÁŠA?

 

Inteligentný systém sa rozdeľuje na drôtový, bezdrôtový alebo kombinácia oboch. Drôtový systém sa odporúča prevažne pre nové stavby alebo veľké rekonštrukcie. Pre jeho zabudovanie je potrebné rozviesť káble, a preto sa zásahu do múrov vo väčšom meradle nemožno vyhnúť. Odmenou je Vám potom väčšia spoľahlivosť systému a neobmedzený výber možností aplikácie.

 

Bezdrôtový systém je možné aplikovať do už vybavených domácností bez väčšieho zásahu do konštrukcie domu. Jeho nevýhodou je čiastočná obmedzenosť v počte aplikovateľných možností.

4 DÔVODY, PREČO TO ĽUDIA CHCÚ

1. ŠETRÍ ČAS
 • Automatizácia & nastaviteľnosť opakujúcich sa úkonov
 • Vetranie, stráženie chémie v bazéne
 • Zavlažovanie záhrady podľa predpovede počasia
 • Rozmrazovanie príjazdových ciest, odkvapov
 • Automatické otváranie brán a brán pri príchode s odkódovaním zabezpečovacieho systému

Čo je Loxone Smart Home?

 

Loxone Smart Home je centralizovaný káblový systém pre automatizáciu budov . Ročne dokáže vykonať až 50 000 činností a nepotrebuje na to prístup k internetu ani cloudu! Vďaka tomu nezhromažďuje a nespracováva dôverné údaje ako pohyb, zábery z interkomových kamier, počet obyvateľov či stav poplachových systémov. Všetky tieto informácie sú dostupné len vám a nemusíte sa obávať úniku.

 

V tomto systéme slúži na ukladanie dát Miniserver Loxone, ktorý je jeho centrálnym zariadením . Proces autentifikácie a ukladanie dát prebieha výlučne na nej. Nie je potrebné sa prihlasovať na webovú stránku výrobcu, čo môže uľahčiť hackerské útoky na nezabezpečené siete. Je chránený vlastnými bezpečnostnými mechanizmami.

Loxone Smart Home - distribúcia a inštalácia systému

 

Snívate o dome, ktorý myslí ako vy a prispôsobí sa vašim potrebám? Zoznámte sa s Loxone Smart Home - inteligentným systémom správy budov.

 

Ide o moderné riešenie, vďaka ktorému si nemusíte pamätať nastavovanie teploty a dokonca ani zapínanie a vypínanie svetla. Systémy Loxone zaisťujú vašu bezpečnosť a pohodlie a navyše prispievajú k úsporám. Naša Spoločnosť castitas s.r.o. takýto ponúka.

Čo pre vás Loxone Smart Home dokáže?

 

Naprogramovaný Miniserver Loxone presne vie, kedy musí zasiahnuť a preniesť príslušné príkazy do ďalších regulačných zariadení, vrátane:

 

 • osvetlenie
 • tienenie
 • kúrenie
 • poplašné systémy
 • multimédiá a hudba
 • kontrola vstupu do budovy
 • vetranie
 • rekuperácia

 

Inteligentný dom Loxone za vás urobí takmer všetky úkony doma a vy získate pohodlie, istotu a drahocenný čas.

 

 

Čo pre vás Loxone Smart Home dokáže?

 

Loxone Smart Home sa ľahko používa , na fungovanie nevyžaduje prístup na internet a všetky jeho komponenty spolu dokonale spolupracujú. Po nastavení je prakticky bezúdržbový. Vďaka rôznym stupňom zložitosti je ideálny ako do veľkej rezidencie, tak aj do rodinného domu či bytu. Medzi jeho ďalšie výhody patrí :

 

 • možnosť upraviť vizualizáciu a používateľské oprávnenia, napr. deťom
 • úspora až 50 % nákladov na vykurovanie a chladenie vďaka optimalizácii spotreby energie
 • vyššia úroveň bezpečnosti, a to ako doma, tak aj kvôli absencii rizika úniku dát do siete

Ak sa chcete na vlastné oči presvedčiť, ako tento inteligentný systém funguje, môžete navštíviť niektorý z Loxone Showroomov.

 

 

Sme tím ludi, ktorým môžete dôverovať. Systémy Loxone smart home implementujeme komplexne a prispôsobujeme ich potrebám našich klientov. Dôverovať nám je dobré rozhodnutie a záruka úspešnej investície!

 

Chcete vedieť podrobnosti? Dohodnite si stretnutie na bezplatné technické poradenstvo a cenovú ponuku u vás doma.

KONTAKT

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracúvaním osobných údajov v tomto formulári.

  Slovenská Nová Ves 60, 919 42 Slovenská Nová Ves